Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 19.12.2016, 13:50
Trzeba trzymac teraz kciuki zeby Oberschlesien spod zakladow azotowych wypierdzielili do 2 ligi w polowie sezonu, wtedy obydwie zenujace porazki z nimi nam zamienia na walkowery.


Z Ruchem. Dwa razy w pysk. To jest nieprawdopodobne.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując