|
Przede wszystkim to ustawienie środka pomocy gdzie Brlek i Maka zazwyczaj grają zdecydowanie wyżej - z tyłu jest Popović, spowodował rozstrzelenie pomiędzy atakiem a pomocą na jakieś 40 metrów. jeżeli dodamy słabszą grę Małego (słabiej jest od odejścia Wdowczyka) i dojście z formą Boguskiego do poziomu normalnego (czyt. słabego) to mamy efekty ewentualnej gry w ofensywie - Dzida na Ondraszka, który zbierał wszystkie piłki, ale Brlek i Mąka są za daleko do rozegrania piłki i od razu strata. W obronie zgubiony Bartosz, Guzmics będący myślami w Chinach czy innej Pescarze, Alan który przy Głowie wie co ma robić a przy Ryśku przerażenie w oczach....
Gdyby nie Załuska dostalibyśmy od ostatniej drużyny w tabeli jakieś 4-5 w plecy....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|