master17 i
Gin
Ale co Wy chcecie? Obalicie teraz Kaczyńskiego i co?
Na ich miejsce wchodzi PO z Nowoczesną, no ....a wspaniale
Nie możecie zrozumieć, że albo jedni albo drudzy będą rządzić, tu nie ma dużego wyboru.
Dlatego wybiera się mniejsze zło i koniec kropka
PS: Wiem, że zło jest zawsze złem i dlatego w Polsce jest tak jak jest, bo ludzie wybierają wciąż tych samych, ale ani ja, ani Wy nic na to nie poradzimy.