Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35572
Stary 18.12.2016, 22:50
master17 i Gin

Ale co Wy chcecie? Obalicie teraz Kaczyńskiego i co?

Na ich miejsce wchodzi PO z Nowoczesną, no ....a wspaniale

Nie możecie zrozumieć, że albo jedni albo drudzy będą rządzić, tu nie ma dużego wyboru.

Dlatego wybiera się mniejsze zło i koniec kropka


PS: Wiem, że zło jest zawsze złem i dlatego w Polsce jest tak jak jest, bo ludzie wybierają wciąż tych samych, ale ani ja, ani Wy nic na to nie poradzimy.
Ostatnio edytowane przez heoij : 18.12.2016 o godz. 22:59.