Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35570
Stary 18.12.2016, 22:48
Na pewno PiS nie jest aż taką łajzą jak KODy, PO i Nowoczesna więc to już jest poprawa sytuacji.
Nie ma na dzisiaj innej realnej alternatywy niż PiS więc pozostaje to zaakceptować i pracować nad tym aby za 3 lata była owa alternatywa.
Obalanie teraz PiSu to jest prosta droga do powrotu PO. Jak chcecie kurestwa, zadym na MN, pałowania ludzi 11 listopada, pedalstwa, gender, Sienkiewicza, który każe spalić budkę a może i tęczę czy wóz TVNu na MN, seryjnego samobójcy, brudasów w Polsce, 100% bycia sługą UE itp to roz.......cie PiS w drobny pył.
Na pewno dzięki temu będzie lepiej.
PiS to jest chociaż spokój dla nas i Polski w sferze ideologicznej, brak opluwania kościoła i Boga, brak wykorzeniania wiary z Polaków (zdejmowanie krzyży), mniejsze lub brak opluwania narodowców - czyli dobry czas na spokojna prace i rozwój organizacji narodowych. I jeszcze pewnie kilka rzeczy pozytywnych by się znalazło.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.