master17 napisał(a):

|
Nie pamiętam, ale może ktoś mnie oświeci, czy pisiory latały co chwilę za granice kręcąc aferę i prosząc o pomoc ?
|
co by nie mówić o PiS to jakieś poczucie polskości mają i interesów naszych bronią,czasami lepiej czasami mniej udolnie ale dobrych intencji im odmówić nie można. A lewactwo z KOD to typowa agentura. W tym całym ich zgromadzeniu liczącym zaledwie 5 tysięcy osób a transmitowanym przez wszystkie głównie stacje z wielka skrupulatnością powiewały flagi tęczowe i unijne. Przed posiedzeniem sejmu wydarzenie było JUŻ zarejestrowane, karteczki z napisami "wolne media" były gotowe,tysiąc kanapek zamówione,nagle spod ziemi wyrosła scena z nagłośnieniem

a wszystkie media o tym że to spontaniczny i niezaplanowany protest. Tylko idiota i totalny leming może myśleć że tutaj chodzi o obronę wolności i demokracji.