Wyświetl pojedynczy post
crux.a
Senior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#128
Stary 18.12.2016, 09:56
Dla mnie Leszek Ojrzyński nie jest zły, jest nawet bardzo dobry w tym, co robi. Świetnie nadawałby się np. do tej Wisły: http://wlc.wisla.pl/index.php/pl/msd...ew/program-new . Do naszej Wisły nie nadaje się aż tak dobrze.
Odpowiedz cytując