Wyświetl pojedynczy post
wazka
Member
 
Od: 12.2016
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19398
Stary 17.12.2016, 19:30
Gin napisał(a):Wyświetl post
Jak odejdzie Guzmic i Mąka to brał bym z korony Palanke i Daiw
według mnie jak mamy postawiać na Diaw to albo lepiej postawić na jakiegoś młodego ( Żemło jak dostawał szanse to nie wyglądało to tragicznie ) , a jak nie to za takie same pieniądze znajdziemy kogoś dużo lepszego.
Jeśli chodzi o Palance to on mógłby być traktowany jako wzmocnienie, pytanie tylko czy korona będzie chciała go sprzedać

Ja bym postarał się wyciągnąć z Ruchu Patryka Lipskiego. On z lepszymi partnerami na boisku niż ma w Ruchu jest w stanie naprawdę dużo pokazać.
Odpowiedz cytując