Gin napisał(a):

|
Jak odejdzie Guzmic i Mąka to brał bym z korony Palanke i Daiw
|
według mnie jak mamy postawiać na Diaw to albo lepiej postawić na jakiegoś młodego ( Żemło jak dostawał szanse to nie wyglądało to tragicznie ) , a jak nie to za takie same pieniądze znajdziemy kogoś dużo lepszego.
Jeśli chodzi o Palance to on mógłby być traktowany jako wzmocnienie, pytanie tylko czy korona będzie chciała go sprzedać
Ja bym postarał się wyciągnąć z Ruchu Patryka Lipskiego. On z lepszymi partnerami na boisku niż ma w Ruchu jest w stanie naprawdę dużo pokazać.