Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#115
Stary 17.12.2016, 13:07
Nie wiem czy Sobol po meczu z Arką i Lechią uwierzył, że jest jedyna słuszna taktyka, ale nie chce mi się wierzyć, że byłby tak głupi i w derbach czy z ruchem grałby tak samo. Że z Ruchem, wewnętrznie rozbitym w ostatnich dniach, ostatnim w tabeli, on każe grać defensywnie. W głowie się nie mieści. Jeśli to prawda to pozytywne opinie po Lechii były mocno na wyrost.

Dlaczego np. widząc, że Wisła oddaje środek pola i Ruch cały czas bez przeszkód wjeżdża, nie zmienił ustawienia na 4-5-1 kosztem jednego napastnika? Już w przerwie?

Miałem nadzieje po Lechii, że doczekaliśmy się naszego Simeone. A tu niestety tak różowo to nie wygląda. Piłkarze wydają sie być w dobrej formie, a straty punktów w ostatnich meczach to niestety błędy w doborze taktyki i składu.
Odpowiedz cytując