Wyświetl pojedynczy post
Ejdzbiol
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19393
Stary 17.12.2016, 13:04
Ja idę o zakład że w zimie tracimy Gumisia i Sadloka, Gumiś do Chin a sadlok do Legii za dobre pieniądze, bo Hlousek gra piach a zmiennikow brak.
Odpowiedz cytując