|
Jak słyszę Kazimierza Kmiecika który mówi o niewykorzystanych sytuacjach to ręce mi opadają do kolan. Mieliśmy wielki problem z dotarciem do bramki Ruchu a co tu mówić o sytuacjach. Chciałbym usłyszeć rzeczową analizę z podaniem przyczyn porażek z mega słabą c. i Ruchem.
|