Wyświetl pojedynczy post
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 17.12.2016, 10:28
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Jestem rozczarowany, ale nie zaskoczony. Piłkarze Ruchu spięli poślady bo pora naciąć nowego frajera, czyli casus Polonii Warszawa za Króla, bo za Wojciechowskiego kiedy płacono dużo i na czas grać się nie chciało.
U nas krótka ławka oraz fakt że kilku piłkarzy też myślami gdzie indziej.
A nie widzisz analogii do derbów? Dokładnie taka sama padaka na boisku w naszym wykonaniu. Brak jakiegokolwiek pomysłu na grę. Na szczęście przerwa zimowa bo nie mam zamiaru się przekonywać czy w trzecim meczu byłoby tak samo. Ja wciąż nie mogę wybaczyć derbów.
Odpowiedz cytując