Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 17.12.2016, 00:34
Jestem rozczarowany, ale nie zaskoczony. Piłkarze Ruchu spięli poślady bo pora naciąć nowego frajera, czyli casus Polonii Warszawa za Króla, bo za Wojciechowskiego kiedy płacono dużo i na czas grać się nie chciało.
U nas krótka ławka oraz fakt że kilku piłkarzy też myślami gdzie indziej.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując