Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 16.12.2016, 23:49
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze taka drobna uwaga - w ostatnich dwóch spotkaniach wrócił stary Patryk. Machanie łapami, wytrzeszczone oczy, soczyste wiązanki i zero samokrytyki (nawet jakby złamał nogę rywalowi to by pewnie powiedział, że za mało mleka pił i kości ma słabe). Mam nadzieję, że przez zimę ochłonie i skupi się na pracy na rzecz zespołu, która do tej pory mu bardzo dobrze wychodziła.
Mały musi mieć kogoś, kto będzie trzymał za ryj, inaczej to zero dyscypliny.
Odpowiedz cytując