|
jak napisał Patryko może być, myślami już gdzie indziej, ewidentnie zakończyli sezon po derbach, tylko.. szkoda tego pozytywnego klimatu jaki był po derbowej frekwencji i kilku wcześniejszych meczach (Arka, Lechia, Lech- tutaj sędzia nas przekręcił)
trudno o optymizm jakoś po tje porażce z Ruchem, którego wszyscy lali na Cichej jak popadnie
"to miasto zawsze było Semper Fidelis.."
|