|
Pewnie wypłat nie było i tyle w temacie zaangażowania. W ostatnim czasie zaliczyliśmy fatalne spotkania(z Amiką, Craxą, a teraz ze śmierdzielami), więc forma równa. Niektórzy piłkarze ewidentnie już myślami w nowych klubach(np. nasz Węgier, który spotkania nie powinien dokończyć). Borek w czasie spotkania z Poznaniakami mówił, że w zimie może być exodus z klubu.
Inni natomiast nie potrafią grać(Bartosz i Ondrasek). Jak ten pierwszy może wybiegać na boiska ekstraklasy nie mając(nawet szczątkowej) techniki użytkowej, to ja nie mam pojęcia. Czy Ci kopacze nie oglądają tego potem w tv? Nie wstyd im? Co za problem trenować dodatkowo 2-3 godziny dziennie i pracować z piłką? Od Ondraska piłka odbija się, jak od kłody. Dramatycznie się to ogląda w lidze, gdzie wyszkolenie jest słabe(a i tak przy innych nasze asy odstają).
|