|
Mecz wyglądał tak, jakby kopacze nie chcieli sobie zrobić krzywdy przed okienkiem transferowym i myślami byli już na urlopach.
Rozegranie piłki żenada, kondycyjnie żenada, zaangażowanie żenada. Jak tak mają grać to niech po prostu powiedzą przed spotkaniem, odda się mecz walkowerem i zaoszczędzi (w tych trudnych czasach) na autokarze.
Gdyby nie Załuska to ostatnia drużyna tej żałosnej ligi zaaplikowałaby nam dziś z 3-4 bramki.
Ostatnio edytowane przez Patryko : 16.12.2016 o godz. 23:13.
|