Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 16.12.2016, 22:56
dla wszystkich ktorzy pisza o spisku i oddaniu Ruchowi punktow to proponuje gumowy mlotek albo dobre jebniecie z rozpedu w sciane , jestesmy po prostu jedna z najslabszych druzyn ligi - pisalem to juz od poczatku sezonu - z pustego to i Salomon nie naleje ....a apropo temu oddaniu niby pkt Ruchowi - przeciez Oni i tak spadna z ligi albo ich zdegraduja ....ten mecz pokazala cala runde , pomimo kilku fuksow i przeblyskow - w mysl zasady ze i slepej kurze trafi sie ziarno ( i Boguskiemu raz na 5 lat wyjdzie mecz ) - to po prostu jestesmy druzyna slaba , wypalaona, przereklamowana i tragiczna ....tyle w temacie ...a teraz prosze o hejty od szeryfów zza biurka i innych twardzieli ......podziwiam ludzi ktorzy ta tragedie potrafili dzis wytrzymac na trzezwo
Ostatnio edytowane przez AntyMod : 16.12.2016 o godz. 23:01.
Odpowiedz cytując