|
Już w I połowie widać było ze konieczne jest wpuszczenie kogoś do środka pola, Brlek i Mąka nie są defensywnymi pomocnikami i bardziej przydają sie bliżej bramki, a dzisiaj grali na wysokości 30-40 metra. Bezproduktywny Boguski, który wyróżniał sie głównie stratami, wystraszony Bartosz, słaby Sadlok. Ondraszek ustawiony z tylu a Brożek na szpicy podczas gdy obaj pewnie lepiej wyglądaliby gdyby sie zamienili pozycjami. Zmiany Kmiecik robi jak Smuda, Guzmics cienki, mam wrażenie, ze już po przerwie w miejsce Boguskiego wypuściłbym Cywka. Albo Popovici
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|