Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 16.12.2016, 22:24
Po meczach z Arą i Lechią sądziłem ,że Wisła Sobola ma jakiś styl , tymczasem po derbach i szczególnie w meczu z Ruchem widać totalny chaos na boisku , zero składnych akcji. Gramy z ostatnia druzyna w tabeli i dajemy sie zepchnac do glebokiej defensywy liczac na kontry ,ktorych nie bylo
Odpowiedz cytując