Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 16.12.2016, 22:21
Ludzie, jak mozna grac na tydzien przed swietami. Za jaka kare. Po tylu meczach, na takim tempie. Kazdy by odpuscil ostatni mecz. Jeszcze za psie pieniadze...
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 16.12.2016 o godz. 22:22.
Odpowiedz cytując