JrQ- napisał(a):

Gramy dramat.
Ustawienie drużyny na kontrę, czyli wypierdzielanie gdzie dalej, bez jakiejkolwiek inicjatywy to porażka. Udało się raz z Lechią, z Cracovią wyglądało to dramatycznie, z Ruchem na razie też.
Obym się mylił.
|
Zgadza się , na razie jest chujoza