Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 16.12.2016, 21:18
Gramy dramat.
Ustawienie drużyny na kontrę, czyli wypierdzielanie gdzie dalej, bez jakiejkolwiek inicjatywy to porażka. Udało się raz z Lechią, z Cracovią wyglądało to dramatycznie, z Ruchem na razie też.
Obym się mylił.
Odpowiedz cytując