Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

zawsze sie zastanawiam jak to jest możliwe że ktoś gwizda na meczu na doping własnych kibiców , czytając to forum widzę że to jednak jest możliwe
.
|
A ktoś w ogóle gwiżdże na doping?

Nie słyszałem ani jednego gwizdu kiedy dopingowano Wisłę.