Wyświetl pojedynczy post
wazka
Member
 
Od: 12.2016
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 16.12.2016, 16:10
T-omek napisał(a):Wyświetl post
KS Volksdeutsch - WISŁA KRAKÓW 0 : 4 !!!

i zaorać to niebieskie gó... !!!
weź że chłopie nie siej fermentu, jeśli nic typowo sportowego nie masz do napisania, to lepiej nic nie pisz, a nie trujesz ludziom życie takimi głupotami
Odpowiedz cytując