Temat
:
[XX KOLEJKA] Ruch Chorzów - WISŁA Kraków, 16 grudnia, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
wazka
Member
Od: 12.2016
Skąd: R22
Offline
#
35
16.12.2016, 16:10
T-omek
napisał(a):
KS Volksdeutsch - WISŁA KRAKÓW 0 : 4 !!!
i zaorać to niebieskie gó... !!!
weź że chłopie nie siej fermentu, jeśli nic typowo sportowego nie masz do napisania, to lepiej nic nie pisz, a nie trujesz ludziom życie takimi głupotami
wazka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wazka
Znajdź inne posty napisane przez wazka