Wyświetl pojedynczy post
siedok
Junior Member
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11830
Stary 16.12.2016, 14:11
A swoją drogą ciekawe ile nam zabierze czasu by znów walczyć o mistrza. Znaczy sportowo i finansowo,żeby realnie a nie życzeniowo o tym myśleć. Mieć skład i budżet na poziomach Lecha,Jagi,Lechii. Zrobić ciekawy transfer,sprzedać kogoś za naprawdę dobre pieniądze. Ogólnie mówiąc iść do przodu nie zatrzymywać się nie cofać. Chyba normalność się to nazywa.
Odpowiedz cytując