|
no ja byłem zaskoczony że tak szybko Fryca się pozbyli, na pewno nie dostał prawdziwej szansy u nas - co do Nalepy wątpie by nas wzmocnił, jeśli chcemy grać o wysokie cele
Maków brałbym po dokładnym przebadaniu
"to miasto zawsze było Semper Fidelis.."
|