Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19382
Stary 16.12.2016, 13:39
Herbi1303 napisał(a):Wyświetl post
Fryc nie był zły, grał przyzwoicie i był wyróżniającym się obrońcą w I lidze lepszym niż Pietrzak czy nas asior Adam Mójta.
Zgadzam się z tym. Byłby dla nas wzmocnieniem. Wtedy Bartosza moglibyśmy przesunąć jako pomocnika, zakładając że Jović nie odejdzie
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując