Herbi1303 napisał(a):

|
Fryc nie był zły, grał przyzwoicie i był wyróżniającym się obrońcą w I lidze lepszym niż Pietrzak czy nas asior Adam Mójta.
|
Zgadzam się z tym. Byłby dla nas wzmocnieniem. Wtedy Bartosza moglibyśmy przesunąć jako pomocnika, zakładając że Jović nie odejdzie