kbr napisał(a):

|
Wygraliśmy tam 2 razy pod rząd, 3 raz nie wygramy. Szczerze mówiąc po tym jak nasi zawalili derby chuja mnie obchodzi wynik dzisiejszego meczu. Wygrać to trzeba było tydzień temu, dzisiejszy mecz niech sobie w dupę wsadzą!
|
Idźmy krok dalej i zlikwidujmy całą sekcję piłkarską...