Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 16.12.2016, 13:35
kbr napisał(a):Wyświetl post
Wygraliśmy tam 2 razy pod rząd, 3 raz nie wygramy. Szczerze mówiąc po tym jak nasi zawalili derby chuja mnie obchodzi wynik dzisiejszego meczu. Wygrać to trzeba było tydzień temu, dzisiejszy mecz niech sobie w dupę wsadzą!
Idźmy krok dalej i zlikwidujmy całą sekcję piłkarską...
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując