Wyświetl pojedynczy post
lukas14
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19375
Stary 16.12.2016, 12:01
tak samo jak Małecki zanim wrócił , myśle ze sporwadzenie Maków wyszlo by na dobre klubowi i zawodnikom .
http://www.transfermarkt.pl/michal-m...spieler/143976 wypozyczyc na pół roku i zobaczymy co pokaze

Patryk Fryc http://www.transfermarkt.pl/patryk-f...spieler/125998 za Jovicia
Michał Nalepa http://www.transfermarkt.pl/michal-n...spieler/175947 za Guzmicsa
Piotr Parzyszek http://www.transfermarkt.pl/piotr-pa...spieler/155202 za Ondraska
Odpowiedz cytując