Ciężko mi teraz w historii wyszukiwarki znaleźć źródło, ale na bank czytałem o przeziębieniu Głowackiego i o tym, że Popović na razie trenuje tylko na siłowni.
Edit: a jednak, tutaj jest:
http://www.przegladsportowy.pl/pilka...811,1,727.html
Mocno poobijany po derbach jest Denis Popovič, który w tym tygodniu ćwiczył jedynie w siłowni. Z kolei Arkadiusz Głowacki narzeka na przeziębienie. Obaj pojechali do Chorzowa, ale decyzja o ich występie zapadnie dopiero w dniu meczu.