Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 16.12.2016, 07:33
Ostatnio na wyjezdzie to wygralismy z Wisla Plock tak wiec czas na kolejna zdobycz punktową. I oczywiscie tylko zwyciestwo. To, ze mamy zgode z Ruchem nie oznacza, ze mamy im odpuszczac na boisku. Wygrali z Nami 2-1 w Krakowie wiec czas na odwet. Trzeba zakonczyc polowe sezonu jak najlepszym wynikiem.
Odpowiedz cytując