Podejrzewam,że to będzie gorący temat i spory wysyp pokemonów

także Panowie popcorn siadamy głęboko w fotelach i czytamy

Co do meczu remis biorę w ciemno, trenerzy mogą nas zaskoczyć rotacją, co by mnie wcale nie ździwiło także takie 2:2 lub 2:3 całkiem realne