Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 16.12.2016, 07:14
Podejrzewam,że to będzie gorący temat i spory wysyp pokemonów także Panowie popcorn siadamy głęboko w fotelach i czytamy Co do meczu remis biorę w ciemno, trenerzy mogą nas zaskoczyć rotacją, co by mnie wcale nie ździwiło także takie 2:2 lub 2:3 całkiem realne
Ostatnio edytowane przez brylant17 : 16.12.2016 o godz. 08:44.
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując