Wyświetl pojedynczy post
coob
Junior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 15.12.2016, 23:39
Jak tylko wytłumaczysz mi "poziom kibicowski" - nie omieszkam.
Pomijając tę idiotyczną wymianę zdań - FraMat dobrze naskrobał. I River - wstyd z takim bilansem na wyjazdach.
Odpowiedz cytując