Temat
:
[XX KOLEJKA] Ruch Chorzów - WISŁA Kraków, 16 grudnia, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
coob
Junior Member
Od: 05.2011
Offline
#
13
15.12.2016, 23:39
Jak tylko wytłumaczysz mi "poziom kibicowski" - nie omieszkam.
Pomijając tę idiotyczną wymianę zdań - FraMat dobrze naskrobał. I River - wstyd z takim bilansem na wyjazdach.
coob
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do coob
Znajdź inne posty napisane przez coob