Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 15.12.2016, 23:33
coob napisał(a):Wyświetl post
Zgodowy remis.. za pół roku Chorzów będzie w 6 lidze i będziemy mieli zgody z ruchem, widzewem, rakowem i ruchem radzionków. Rozpiętość od okregowki do 4 ligi. Majstersztyk.
Jechać frajerów i tyle.
Co ma wspólnego poziom piłkarski do poziomu kibicowskiego, możesz rozwinąć i wytłumaczyć?
Ostatnio edytowane przez heoij : 15.12.2016 o godz. 23:36.
Odpowiedz cytując