coob napisał(a):

Zgodowy remis.. za pół roku Chorzów będzie w 6 lidze i będziemy mieli zgody z ruchem, widzewem, rakowem i ruchem radzionków. Rozpiętość od okregowki do 4 ligi. Majstersztyk.
Jechać frajerów i tyle.
|
Co ma wspólnego poziom piłkarski do poziomu kibicowskiego, możesz rozwinąć i wytłumaczyć?