|
Mnie tam zgody średnio interesują chyba że zgoda ze sponsorem. Stabilizacja 3 pkt - 1 ósemka i puchary to się liczy. Ruch w kryzysie szkoda że ostatni pechowo przegrał bo byłoby łatwiej. A łatow to nigdy nie grało się w derbach dlatego remis nie dziwi - druga odra wodzisław
|