Temat
:
[XX KOLEJKA] Ruch Chorzów - WISŁA Kraków, 16 grudnia, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
coob
Junior Member
Od: 05.2011
Offline
#
7
15.12.2016, 23:28
Zgodowy remis.. za pół roku Chorzów będzie w 6 lidze i będziemy mieli zgody z ruchem, widzewem, rakowem i ruchem radzionków. Rozpiętość od okregowki do 4 ligi. Majstersztyk.
Jechać frajerów i tyle.
coob
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do coob
Znajdź inne posty napisane przez coob