Wyświetl pojedynczy post
miles
Junior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Gdynia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 15.12.2016, 23:23
heoij napisał(a):Wyświetl post
Usatysfakcjonuje mnie zgodowy remis

Ruch będzie chciał się pokazać przed własną publicznością, bo nie wiadomo czy nie będzie to jego ostatni mecz w Ekstraklasie lub kara ujemnych punktów (-10?). Także czeka nas ciężka przeprawa, będzie walka o każdą piłkę.

WISŁA i RUCH!
Usatysfakcjonuje mnie zmasakrowanie 0:3
Odpowiedz cytując