heoij napisał(a):

Usatysfakcjonuje mnie zgodowy remis 
Ruch będzie chciał się pokazać przed własną publicznością, bo nie wiadomo czy nie będzie to jego ostatni mecz w Ekstraklasie lub kara ujemnych punktów (-10?). Także czeka nas ciężka przeprawa, będzie walka o każdą piłkę.
WISŁA i RUCH!
|
Usatysfakcjonuje mnie zmasakrowanie 0:3
