Usatysfakcjonuje mnie zgodowy remis
Ruch będzie chciał się pokazać przed własną publicznością (pożegnać?), bo nie wiadomo czy to nie będzie ich ostatni mecz w Ekstraklasie lub kara (10?) ujemnych punktów.
Także czeka nas ciężka przeprawa, będzie walka o każdą piłkę.
WISŁA i RUCH!