Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 15.12.2016, 23:06
Usatysfakcjonuje mnie zgodowy remis

Ruch będzie chciał się pokazać przed własną publicznością (pożegnać?), bo nie wiadomo czy to nie będzie ich ostatni mecz w Ekstraklasie lub kara (10?) ujemnych punktów.

Także czeka nas ciężka przeprawa, będzie walka o każdą piłkę.

WISŁA i RUCH!
Ostatnio edytowane przez heoij : 15.12.2016 o godz. 23:24.
Odpowiedz cytując