|
Na pocieszenie JW i Włodarski zawsze pojawiają się jako nowi inwestorzy za każdym razem jak tylko pojawia się temat nowego właściciela Wisły Kraków wiec możliwe że skończy się tylko na plotkach. Ciekawe czy tym inwestorem z którym negocjuje cały czas Wisła nie jest czasem Smolny który byłby na pewno dużo lepszą opcją niż JW Możliwe że Smolny miał trochę czasu przekonał się do nowych władz Wisły i zdecydował się na zakup połowy akcji. Warto mieć nadzieje że Wisła jeszcze przed świętami zaprezentuje nowego sponsora/inwestora
|