Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1113
Stary 15.12.2016, 18:22
Aby grac w fife online musisz byc w playstation plus. miesiecznie chyba 27zł a rocznie cos 19 wychodzi.
Co miesiac dostajez pakiet kilku darmowych gier oraz znizki (np. kupilem adwande warfare gold editdion za 79zł) których nie mają ludzie bez abonamentu

ja jestem przyzwyczajony do PS i spolecznocsi PS wiec zostaje z Sony, niemniej jednak troche sie w....iłem jak dowiedzialem sie po fakcie o PS plus
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując