|
Aby grac w fife online musisz byc w playstation plus. miesiecznie chyba 27zł a rocznie cos 19 wychodzi.
Co miesiac dostajez pakiet kilku darmowych gier oraz znizki (np. kupilem adwande warfare gold editdion za 79zł) których nie mają ludzie bez abonamentu
ja jestem przyzwyczajony do PS i spolecznocsi PS wiec zostaje z Sony, niemniej jednak troche sie w....iłem jak dowiedzialem sie po fakcie o PS plus
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|