|
Próbowałem na SB ale się słabo rozmawia.
Co kupić?!
PS4 czy XBO?
Mam teraz X360 i go zostawiam, lubie X więc myślę o XBO ale z drugiej strony może wziąć właśnie PS4 żeby mieć inne gry jak np Uncharted czy LoU które chyba są spoko.
Najczęściej gram w fife to tak na marginesie dodam.
W PS też czeba płaić za granie online? Jak to finansowo wygląda?
A może przeczekać rok i kupić Scorpiona?
Ostatnio edytowane przez MatMario : 15.12.2016 o godz. 18:25.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
|