Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11819
Stary 15.12.2016, 16:49
Pomyśl sb, że w Bundeslidze żaden klub nie oddał w prywatne ręce więcej niż 49% akcji klubu. M. in. dzięki temu tak zdrowo funkcjonują. Ale u nas ciężko wyobrazić sb taki stan rzeczy.
Odpowiedz cytując