Wyświetl pojedynczy post
lukas14
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75367
Stary 15.12.2016, 11:19
za zadnym z obcokrajowców nie ma co płakac , tylko zarobic na nich ile sie da i postawic na polskich zawodników i swoja młodzież,
Odpowiedz cytując