|
Jovic również chce odejść i był zdziwiony/zaniepokojny jak wdowczyk odszedl, jest zaniepokojony sytuacją finansową klubu ehhhh.
Kupcie gadżecik na #12bohater bo jest cieniutko i nic nie zanosi się ze bedzie lepiej, a za rok dwa bedziemy marzyć o takiej kulawej kadrze jaka obecnie mamy...
|