|
Trzeba rozglądać się za stoperem, prawo skrzydłowym i napastnikiem. Pozbyć się Buchalika, Mójty, Popovicia, Cywki, Zachary lub Ondraska. Napastnicy z nich zadni. Guzmics odchodzi. Uryge podpisać na rok i wypożyczyć. Głowa, Brożek, Boguś jeszcze na rok podpisać. Snajper by się przydał z prawdziwego zdarzenia. Ogarnięty stoper i def. pomocnik, skrzydłowy. Jagiełło pewnie podpisze. Marzy mi się stoper a la Cleber lub Marcelo, a snajper typu Nikolić. Wiem marzenia ściętej głowy, ale jeśli pozyskamy sponsora któż wie? Z porządnym składem w przyszłym sezonie atak na podium!
|