|
Jeszcze nie tak dawno bracia Makowie ( jeśli źle odmieniam to bardzo przepraszam ) sami chcieli dla nas grać, a my im powiedzieliśmy, że nie są nam potrzebni.
A jeszcze nie tak dawno ( przed uratowaniem klubu przez TS ) Mateusz Mak ( ten, który teraz gra w Piaście ) nieoficjalnie mówił, że gdyby tylko dostał ofertę z Wisły to bez zastanowienia by się tutaj pojawił.
|