Wyświetl pojedynczy post
wazka
Member
 
Od: 12.2016
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19371
Stary 14.12.2016, 20:23
Jeszcze nie tak dawno bracia Makowie ( jeśli źle odmieniam to bardzo przepraszam ) sami chcieli dla nas grać, a my im powiedzieliśmy, że nie są nam potrzebni.
A jeszcze nie tak dawno ( przed uratowaniem klubu przez TS ) Mateusz Mak ( ten, który teraz gra w Piaście ) nieoficjalnie mówił, że gdyby tylko dostał ofertę z Wisły to bez zastanowienia by się tutaj pojawił.
Odpowiedz cytując