Wyświetl pojedynczy post
foxtrot_green
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11804
Stary 14.12.2016, 10:36
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ludzie, ale czym Wy się przejmujecie? Że jakiś biedak z krakowskiej nie wziął klina i trochę pojechał?
Teraz będzie pięć stron przeżywania że zmarnujemy 1,5 bańki (której raczej nie mamy) na autokar? Serio?

No to ja też: kasa z #12bohater będzie na komplet opon zimowych i alufelgi.

Wolfy, nie przeżywam tego, że klub zmarnuje 1,5 miliona, tylko to, że media tworzą teraz taki obraz: "Wisła jest biedna, nie ma na piłkarzy, trenerów i drużynę rezerw, ale p!@#$%^&*()a kasę na autobus". To jest niepoważne. Na dodatek te dziennikarzyny metodą kopiuj/wklej (dosłownie) rozpowszechniły artykuł z Dziennika Polskiego. Ciekawe czy o Cracovii też takie farmazony piszą.
Odpowiedz cytując