Cytat:
|
Jesli do Gdańska jedziemy Pendolino to koszt ok. 150-200 zl x 2 x 25-30 os. = minimum 7500 zl.
|
Na 100% Pendolino tyle nas nie kosztuje, przy takiej grupie cena jednostkowa biletu jest znacznie niższa. Pamiętam że bodajże w 2015 roku udało się to załatwić na zasadzie "reklamy" - Wisła wrzuciła na oficjalną stronę info, że do Gdańska jedzie Pendo, a w zamian za to przejazd był za darmo (albo prawie darmo).