|
to zabieranie emerytur wcale takie kolorowe nie jest... są osoby które pracowały w wojsku kilka dni albo nawet pare godzin w tych latach a dostali pisma że zabiorą im emerytury. ogólnie około 300 000 osób z tego co wyczytałem ale media mogą kłamać.
chyba kasy na 500+ nie ma a raczej na pewno nie ma
Ostatnio edytowane przez 19sebawro06 : 14.12.2016 o godz. 09:42.
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY
PRZEMYŚL
|